INFOPEDIA

RS2

obrazek   RS2 je český redakční systém určený pro blogování, ale s určitými úpravami na něm lze provozovat i informační tématický web. Systém je naprogramován v PHP, využívá databázi MySQL, Javascript, formátovač textu TEXY. Výhody systému jsou snadná instalace a dobrá podpora autora. Systém obsahuje několik vzhledů (šablon), mezi nimiž si lze vybírat.

Systém má dokonale propracovaný systém nápovědy, která i úplného začátečníka bez problémů provede všemi možnými počátečními úskalími. Systém obsahuje již i fotogalerii a diskusní fórum.


RS2

RS2


Autorem systému je Juneau. Systém považujeme za jeden z nejlepších CMS a pro jeho kvality jsme jej zvolili pro projekt této encyklopedie EPOS.


obrazek


««« Předchozí text: Common Language Runtime Následující text: WebMan verze 3.00 »»»

Learzi | 19. 7. 2006 St 20.19 | CMS | trvalý odkaz | tisk | 1300x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Mínus tohoto systému
Jiří Brdečka mejl 30. 7. 2006 Ne 20.26

Jedinou nevýhodou je, že systém má jen blog archiv po měsících a neobsahuje šablonu, která by umožňovala řazení článků dle jednotlivých tématických kategorií.

reaguj[2]
Swoop web 12. 8. 2006 So 14.19

Jiøí Brdeèka napsal/a: řazení článků dle jednotlivých tématických kategorií

Mýlíte se, systém to umožňuje. Stačí když si v archivu zkopírujete adresu odkazu vedoucího na téma.

Příklad: téma obecné pojmy ;-)

reaguj[3]
Jiří Brdečka mejl 13. 8. 2006 Ne 20.02

[2] Swoop : A co tím získám? Zase archiv, akorát jinak seřazený. Já jsem ale myslel, že by články vypadaly stejně jako na hlavní stránce, akorát že tam jsou řazeny chronologicky ze všech témat, a tady by to byly pouze články z této jediné tématické katergorie, na kterou jsem klikl. Tak aspoň funguje většina redakčních systémů. RS2 je ale systém výlučně pro blog, takže to nelze považovat za chybu. Kdyby ale uměl navíc to jsem napsal, byla by to značná výhoda. Zřejmě ale systém nejde tak jednoduše předělat… :-?

reaguj[4]
juneau web 21. 9. 2006 Čt 20.15

Nyni to jiz system umi.

reaguj[5]
Jiří Trnka 27. 9. 2006 St 20.42

[4] juneau : Fakt. Už to tam je.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.