INFOPEDIA

Microsoft Works 8

Sada Microsoft Works 8 nabízí nástroje, které potřebujete pro nejlepší využití všech možností vašeho domácího počítače. Její použití je velmi snadné, a umožňuje proto dosáhnout požadovaných výsledků v co nekratším čase. Sada Works 8 přináší nástroje pro koordinaci časových plánů všech členů rodiny, pro snadnou komunikaci a snazší a rychlejší plnění každodenních úkolů. Dokáže pracovat za vás.

Psaní bez chyb

Aktualizovaný a úplný nový slovník sady Works je integrován přímo do textového editoru. Tento užitečný referenční nástroj zobrazuje při psaní správné tvary slov.

Snadná spolupráce Sada Works 8 umožňuje číst a upravovat dokumenty aplikace Microsoft Word a tabulky aplikace Excel, takže je velmi snadné vyměňovat si soubory a spolupracovat s rodinou a přáteli.


obrazek

Lepší organizace času Kalendář sady Works byl vylepšen, takže nyní umožňuje spolehlivě sledovat všechny důležité události. Je také možné importovat položky z jiných kalendářů, a snadno tak plánovat každodenní úkoly.

Prohlížeč prezentací PowerPoint Prohlížeč prezentací PowerPoint umožňuje zobrazit prezentace, jako například školní projekty či studijní materiály, bez nutnosti instalace plné verze aplikace PowerPoint.

tags: Microsoft Works 8 aktualizace, doc reader download


««« Předchozí text: Počítače druhé generace Následující text: Program pine »»»

Learzi | 26. 3. 2008 St 13.37 | Software | trvalý odkaz | tisk | 928x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.