INFOPEDIA

HERI Editor 2.0.2

obrazek   HERI editor je profesionální textový procesor zcela zdarma. Vyspělý textový procesor, který se téměř vyrovná drahým placeným variantám od jiných výrobců. Velikou předností je jeho vzhled, který není odlišný od nejznámějších editoru, takže se v něm snadno vyznáte.

Zcela zdarma a tak může znamenat zajímavé řešení pro některé menší společnosti (o domácnostech ani nemluvě). HERI Editor je samozřejmě plně přeložen do češtiny.

Přenosnost na flash disku je pro editor úplnou samozřejmostí. Nebudete mít problém ho z flash disku rychle spustit a začít psát.


obrazek

HERI Editor

CLIP ART s obrázky vám bude vždy při ruce. Není problém měnit pozici obrázku a libovolně ho upravovat

V jednoduchosti je síla, editor neobsahuje žádné složité funkce. Jen ty, které opravdu potřebujete a využijete. Nebude vás otravovat neustále vyskakujícími okny, že funkcí musí stáhnout z internetu.

Export do PDF a HTML je samozřejmou součástí každého vyspělého textového editoru. HERI Editor vám tyto funkce nabízí v plném vybavení a samozřejmě kompletně zadarmo.

Podporuje všechny základní funkce, které by editor měl znát od formátování textu až po profesionální práci s tabulkami nebo s odrážkami. Nemá vetší problém s otevírání dokumentů z MS Word. Umí také funkce, které jen těžko někde najdete jako je export do PDF a HTML, převádí čísla na slova a mnoho dalších.

tagy: office zdarma


««« Předchozí text: Kybernetické systémy Následující text: Router »»»

Learzi | 9. 3. 2008 Ne 14.04 | Software | trvalý odkaz | tisk | 382x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.