INFOPEDIA

EvM

Systém EvM přináší nadstandardní uživatelskou volnost a modifikovatelnost evidence. Jedná se tak o nástroj plně modifikovatelný a přizpůsobitelný potřebám téměř jakékoliv evidence.

Systém EvM představuje ucelený a jednotný nástroj evidence, který ve firmě může sloužit pro více agend najednou. Jeho pořízením získáte konečně jednotnou dokumentaci, které nebudete muset přizpůsobovat chod firmy, neboť systém je naprosto otevřený a umožňuje vám i do budoucna „modelovat“ svou evidenci dle potřeb. Do budoucna poroste s Vaší firmou. Jako nezanedbatelnou výhodu určitě oceníte i to, že snížíte náklady na provoz nejrůznějších evidenčních nástrojů a výměnu dat mezi nimi. Největší výhodou EvM je bezesporu jeho přizpůsobitelnost. Nejde o „možnost přizpůsobení“, ale o jednu ze základních vlastností.

EvM

EvM

Software EvM Vám může posloužit při řešení mnohých evidencí. Jak je zřejmé z výčtu výhod produktu, je jednou z nich i možný „růst“ spolu s potřebami firmy. Některé evidence, které lze naším produktem úspěšně řešit:

Obchodní evidence
Zákazníci, smlouvy, obchodní jednání, ceník, zakázky, atd.
Provozní dokumentace
Evidence zařízení, potrubí, bytů, atd.
Evidence revizí a prohlídek zařízení
Pravidelné prohlídky a revize zařízení, protokoly o prohlídkách, atd.
Centrální ukládání a správa dokumentů
Zaměstnanci, organizační struktura, dokumenty, propojení na zařízení, atd.

evidence revizí


««« Předchozí text: Paušální výdaje Následující text: Daňové údaje o účastnících Google AdSense »»»

Learzi | 13. 11. 2007 Út 12.50 | Software | trvalý odkaz | tisk | 392x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.