INFOPEDIA

Samsung UE32C6000

obrazek   Tenká LCD televize o úhlopříčce 81 cm s LED podsvícením typu Edge LED a technologií 100 Hz pro fanoušky sportovních přenosů či akčních filmů. Výborně vybavený televizor s USB konektorem pro přehrávání multimédií, integrovaný tuner pro digitální pozemní a kabelové vysílání, vynikající kvalita Full HD rozlišení.

Televize má pěkný obraz, aby se ho dosáhlo tak to chce trochu nastavování. Rychlé scény jsou nerozmazané.

Tento televizor je možno zavěsit na zeď. Funkce PIP je dostupná jen v kombinaci s dalším externím zařízením, které je připojeno přes HDMI rozhraní. Není možné tedy kombinovat dva různé programy z tuneru v televizoru.


obrazek

Televizor má DVB-T tuner a 4 HDMI výstupy. Nemá slot pro paměťovou kartu. Televizor využívá podsvícení technologií Led Edge. Obrazový procesor využívá technologii HyperReal Engine. Pro rychlé scény používá vylepšení plynulosti obrazu 100 Hz Motion Plus.

Televizor má otočný stojan (je potřeba vhodně povolit/utahnout šrouby vespod stojanu – standardně utaženo a nelze otáčet), konektory pro USB jsou umístěné z boku a pro lepší přístup se otáčení hodí.

Při přehrávání z USB (v mém případě externí USB disk) si TV pamatuje kde byl film přerušen a umí obnovit pozici, umí přehrávat i .mkv a české titulky nejsou problém.


««« Předchozí text: QTSAklient Následující text: CryptoWorks »»»

Learzi | 28. 5. 2010 Pá 15.00 | TV - Video - DVD | trvalý odkaz | tisk | 587x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Pozor na to
Leo Břízek 8. 12. 2010 St 17.23

Mám taky LED televizor Samsung a po čase se mi začal samovolně zapínat a vypínat. Po opravě divně vrčel a musel jít na opravu znovu. Taky jsem četl na internetu že s poruchovostí televizorů Samsung je to všelijaké a často nebývají k dispozici náhradní díly již poměrně krátkou dobu po té, co se konkrétní model přestane vyrábět. Takže pozor na to, já bych si už Samsung po špatných zkušenostech teda nekoupil. :-(

reaguj[2]
Evžen Kábrt 8. 12. 2010 St 18.37

V levých rozích směrem ke středu obrazovky, při sledování obrazovky s tmavým pozadím (tma apod.), jsou zde barvy výrazně světlejší než v okolní ploše obrazovky. Ppanel mi byl už jednou vyměněn a vada prosvítání při tmavém pozadí se stále opakuje. Nedá se na to dívat. Když neumí Samsung kvalitní LED podsvícení, proč ho tedy dělá? :-x

reaguj[3] Vzhled
Bert 9. 12. 2010 Čt 19.13

Samsung má ale nejheščí dezén.

reaguj[4] Nevýhoda
Anděl 9. 12. 2010 Čt 19.28

Dosti blbé umístění tlačítka na potvrzení nastavení (uprostřed ovládacího kříže), které se špatně ovládá (mělo by trochu vystupovat nad ovládací kříž).

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.