INFOPEDIA

Corel Painter Essentials 3

obrazek   Corel Painter Essentials je odlehčená verze oblíbeného kreslícího programu Painter. Zaměřuje se především na dvě oblasti – převod fotografií na kresby a vlastní kreslení. Při převodu na fotografii nejsou aplikovány prosté filtry, jako je tomu u jiných programů, nýbrž obrazy jsou znovu “kresleny” dle zadaných parametrů.

Proces je kdykoliv možné zastavit a parametry změnit, takže lze neustále vytvářet “originální” kresby. Pro samotné kreslení je k dispozici škála realistických štětců a jiných nástrojů s možností nastavení mnoha parametrů pro dosažení co největší realističnosti, která se sice nemůže měřit s vybavením normální verze Painteru, nicméně pro množství uživatelů je jistě dostatečná. Součástí jsou i návody jak začít s kreslením, takže program je zajímavý i pro ty, co kreslit ještě příliš nedovedou. Program obsahuje rozšířenou podporu pro tablety Wacom, spolupracuje s iPhoto a umí přímo pracovat se soubory z programů Adobe Photoshop a Adobe Photoshop Elements. Minimální požadavky: Mac OS X 10.2.8, 256 MB RAM, 500 MHz procesor G3.


««« Předchozí text: ShutterBug 1.2 Následující text: Windows Media Player 10 »»»

key | 24. 8. 2008 Ne 21.13 | Grafika | trvalý odkaz | tisk | 216x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!



Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.