INFOPEDIA

Rapid Antivirus 2.7

obrazek   Rapid Antivirus 2.7, také známý jako RapidAntivirus 2.7 nebo RapidAntivirus2.7 je škodlivý antispywarový program, jehož primárním účelem je krást vaše peníze. Je ze stejné rodiny darebáckých antispywarových programů jako AntiVir64, který vyděsil tisíce uživatelů PC na celém světě.

Jakmile se Rapid Antivirus jednou dostane do kontaktu s vaším systémem, zkouší vás oklamat a přimět k zakoupení jeho plné licencované verze vytvářením falešných výstražných zpráv o tom, že vás systém je nakažený malwarem a spywarem a vy potřebujete koupit plnou verzi Rapid Antiviru pro vyčištění vašeho systému.


obrazek

Neupadněte do jeho pasti. Rapid Antivirus nebude čistit váš systém, ale namísto toho do něj bude zkoušet nainstalovat ještě více malware.

tags: odstranění odinstalovaných souborů, rapid antivirus odstranění, jak odstranit rapid antivirus, reklamní bomba nechtěný malware, jak se zbavit falesneho antiviru, nelze odinstalovat antivirus nod


««« Předchozí text: XP Antispyware 2009 Následující text: CD Key »»»

Learzi | 30. 5. 2008 Pá 18.35 | Bezpečnost | trvalý odkaz | tisk | 363x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.