INFOPEDIA

XP Antispyware 2009

obrazek   XP Antispyware 2009 není nová verze antivirového a protišpionážního programu od firmy Microsoft, i když by mohl název programu takový dojem mylně vyvolávat. Naopak, v tom je právě největší nebezpečí tohoto škodlivého programu – zcela záměrně se tímto názvem snaží obelstít uživatele. V tom se podobá škodícímu programu s názvem Rapid Antivirus.

Tento ničemný program zpomaluje počítač uživatelů a navíc je upozorňuje na to, že mají spyware a viry na svém počítači, většina z těchto upozornění je ale falešná.

Spybot a AVG identifikují XP Antispyware 2009 jako trojského koně. Ve skutečnosti se tento darebácký program z Trojského koně instaluje, avšak zdrojem mohou být i lotrovské a záškodnické webové stránky.

nejde odstranit email

Program se projevuje tak, že jakmile se jednou infiltruje do vašeho počítače vás obtěžuje opakovaně s popup okny nebo výstražnými systémovými hlášeními. Cílem je vyvolat v uživateli zděšení a donutit ho ke koupi plné verze programu XP Antispyware 2009.

Program neodstraňuje, jak by jste mohli očekávat, žádné parazity ani viry. Proto je vhodné tento program odstranit z vašeho počítače.

tags:jak ho odstranit, cd key, XPAntispyware2009, rogue program, program xp ke koupi, alert, rogue, jak na trojského koně, nový virus na Ukrajině, odstranit Rogue Anti Spyware


««« Předchozí text: Windows XP Home Edition CD Key Následující text: Rapid Antivirus 2.7 »»»

Learzi | 28. 5. 2008 St 11.18 | Bezpečnost | trvalý odkaz | tisk | 462x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.