INFOPEDIA

TreeINFO

TreeINFO PRO 32 je systém vhodný jako jednotný podnikový nástroj tvorby, sdílení, správy a archivace informací a dokumentů.

Jeho filozofie je koncipována jako účelné, objektově orientované pracovní prostředí pro pracovní skupiny. TreeINFO 2.0 usnadňuje tvorbu, správu a organizaci nehomogenních informací a dokumentů jak na samostatných počítačích, tak při sdílení informací v počítačové síti. V krátké době si získalo popularitu především u těch uživatelů Windows, kteří na svých počítačích produkují množství různorodých informací a potřebují se v nich rychle a snadno orientovat.

TreeINFO je založeno na hierarchické, snadno pochopitelné, stromové struktuře ukládání dat, která v týmové verzi umožňuje sdílení informací v síťovém prostředí.

Informaci libovolného typu je možné v podobě objektu vložit kamkoli a jednoduchým způsobem lze měnit kontext vložených informací.

Každá informace (objekt) se může vyskytovat v libovolném počtu větví stromové struktury najednou. Uživatel není omezen žádnou předem připravenou strukturou, TreeINFO mu umožní vložit kamkoliv libovolný typ informace, tak, jak k sobě informace logicky patří (smlouvu či fax ke kontaktu, výkres k projektu a podobně). Kteroukoliv existující informaci si může uživatel snadno napojit na libovolný počet míst.


««« Předchozí text: PowerBuilder Následující text: John Napier »»»

Learzi | 26. 6. 2007 Út 00.00 | Software | trvalý odkaz | tisk | 735x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.