INFOPEDIA

Reel-Clips

Reel-Clips je produkt firmy Infotech Inc. určený pro použití při multimediálních prezentacích. Obsahuje 109 videoklipů z mnoha různých oblastí. Pro ilustraci zde uvádím názvy jednotlivých skupin: zvířata, velké klipy, kreslené filmy, jídlo, historie, doprava, práce, zábava a ostatní. Součástí CD-ROM je i Video for Windows, pro spouštění videoklipů nezbytné. Přenesení videoklipu do aplikace je jednoduché. Jako při kopírování a vkládání textu použijete funkce Copy a Paste.

Hardwarové požadavky uvedené v Popisu jsou minimální. Pro optimální kvalitu obrazu a zvuku a jejich vzájemné sladění je potřebný počítač s procesorem 486SX/DX, 10 – 60 MB místa na disku a videoadaptér s akcelerátorem a s 256 barvami.

Videoklipy z tohoto CD-ROM mohou být použity k jakémukoliv účelu, ať už ke komerčnímu nebo nekomerčnímu, bez zatížení licenčním poplatkem. Nesmí se však použít jako část jiné sbírky videoklipů, která by mohla tvořit obchodní produkt konkurující produktu Reel-Clips. Používání videoklipů v jiných aplikacích nepodléhá licenčnímu poplatku. Videoklip se však nesmí stát částí programu, který by byl dále distribuován.

tags: kreslené filmy – historie


««« Předchozí text: Microsoft Host Integration Server 2004 Následující text: Backdoor »»»

Learzi | 23. 6. 2007 So 00.00 | Multimédia | trvalý odkaz | tisk | 370x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.