INFOPEDIA

Microsoft Host Integration Server 2004

Host Integration Server 2004 byl uveden na trh. Host Integration Server 2004, který je součástí řady Windows Server System, napomáhá zákazníkům integrovat jejich důležité hostitelské aplikace, datové zdroje, systémy pro zasílání zpráv a zabezpečení v rámci architektury Microsoft .NET Services-Oriented Architecture (SOA), a umožňuje tak opakované využívání stávajících prostředků v distribuovaných prostředích.

Host Integration Server 2004 umožňuje zákazníkům integrovat aplikace, datové zdroje, systémy pro zasílání dat a zabezpečení v hostitelských systémech IBM s novými řešeními vyvinutými na platformě Microsoft Windows Server System.

Funkce a technologie produktu Host Integration Server 2004, včetně síťové integrace, rozšířené zabezpečení přístupu k hostitelským systémům a integrace aplikací umožňují vývojářům pro systém Windows publikovat obchodní a administrativní procesy v aplikacích pro systémy IBM mainframe a AS/400 jako webové služby XML, a poskytovat tak hostitelské aplikace a procesy v prostředí orientovaném na služby (Services Oriented Environment).««« Předchozí text: MS Internet Explorer Developer Pack Následující text: Reel-Clips »»»

Learzi | 22. 6. 2007 Pá 00.00 | Software | trvalý odkaz | tisk | 361x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.