INFOPEDIA

Asus G73JH-TZ002Z

obrazek   Asus představuje další z řady svých kvalitních notebooků, které mají skvělé vlastnosti i design. Notebook Asus G73JH-TZ002Z se může chlubit báječným stylem provedení a samozřejmě skvělými vlastnostmi. Předností je kromě výkonného systému i numerická klávesnice, která značně usnadní práci. Notebook se hodí do domácností, firem a hlavně ho můžete upotřebit jako parádního společníka na cesty.

Notebook ASUS G73JH-TZ002Z je postaven na čtyřjádrovém procesoru Intel Core i7–720QM, který pracuje na frekvenci 1.60 GHz a disponuje 6MB Cache. Obsahuje paměť DDR3, která disponuje celkovou kapacitou 8 GB.

Širokoúhlý displej je s LED podsvícením, má 17.3 palců (s poměrem stran 16:9). O produkci kvalitního obrazu se stará grafická karta ATI HD5870 s 1 GB pamětí. Na Vaše data je určen pevný disk s kapacitou 1 TB. K ukládání, přepisu a čtení dat z médií je k dispozici kombinovaná optická mechanika, která rozumí Blu-Ray diskům, DVD+-RW a CD médiím.


obrazek

Přenosný počítač je vybaven bezdrátovou síťovou kartou a síťovou kartou LAN s rozhraním RJ-45. Pro připojení externích zařízení poslouží bluetooth, 4 USB porty a stereo vstup pro mikrofon a sluchátka. Určitě potěší i přítomnost integrované webkamery a čtečky paměťových karet.

Notebook je dodáván s operačním systémem Windows 7 Ultimate.


««« Předchozí text: Intel Core i7-860 Následující text: Apogee Astro Drive 266X »»»

mortus | 29. 1. 2010 Pá 10.02 | Počítače | trvalý odkaz | tisk | 322x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.