INFOPEDIA

Verbatim Gigabit NAS 500 Gib a 1 TiB

obrazek   Verbatim uvádí nové síťové zařízení s modelovým označením Gigabit NAS, a to ve dvou variantách, menší s 500 GiB diskem a větším, který má dvojnásobnou kapacitu, tedy 1 TiB. Tento externí disk s funkcemi NAS je určen na zálohování v lokální síti.

obrazek

S Verbatim Gigabit NAS je možno zajistit nejen běžné zálohování, ale i je na něj možno organizovat různá kopírování a dlouhodobé archivace, řešit společný přístup k souborům, streamovanému audiu a videu či zajistit úkoly iTunes serveru či FTP serveru.


obrazek

Jak je vidět na obrázku níže, kromě gigabitovího síťového adaptéru jsou na zadní stroje přístroje osazeny 2 zdířky pro konektory USB (zatím bohužel jen 2.0). K nim je možno připojit další externí disky, které je pak možno zpřístupnit dalším uživatelům sítě.


obrazek

Cena zařízení je stanovena takto – model o kapacitě 500 GB bude stát 139 euro, model dvojnásobné kapacity bude o 20 euro dražší (tedy 159 euro).


««« Předchozí text: Individual Rack Následující text: Intel Core i7-860 »»»

mortus | 27. 1. 2010 St 08.41 | Periferie | trvalý odkaz | tisk | 310x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.