INFOPEDIA

RapidPoints

RapidShare je název služby, která poskytuje své servery pro ukládání souborů a jejich opětovné stahování. Nabízí několik úrovní přístupů – od tzv. „free“, které jsou zdarma ale se značnými omezeními, až po „premium“ nebo „collector“ účty, které jsou sice placené, ale poskytují podstatně více možností a komfortu při práci se soubory.

Pokud jste vlastníkem collector / premium účtu a vámi uploadnutý soubor, který musí být větší než 3MB, stáhne uživatel, dostanete bod. Za 10000 bodů si můžete vytvořit nový nebo prodloužit stávající účet o jeden měsíc. To je velmi lukrativní pro majitele premium účtů, kteří si tak mohou neustále svůj účet prodlužovat a nemusí nic platit.

Rapidpoints vs. RapidPoints PU

Rapidpoints – bod obdržíte, pokud vámi uploadnutý soubor (větší než 3MB) stáhne free uživatel (bez premium účtu). Za den takových bodů můžete získat neomezeně.

RapidPoints PU – bod obdržíte, pokud vámi uploadnutý soubor (větší než 3MB) stáhne uživatel, který má premium účet. Za den takových bodů můžete získat maximálně 255.


««« Předchozí text: Intel Core i7-920 Následující text: The Lost Secret »»»

key | 21. 10. 2008 Út 19.04 | Internet | trvalý odkaz | tisk | 186x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.