INFOPEDIA

DigiBookShelf 11

Program se tváří uživatelsky velice přívětivě, díky obrovskému množství funkcí je však jeho ovládání značně složité. Po nainstalování a spuštění programu na vás čeká seznam alb, z toho jedno je ukázkové. Kliknutím album otevřete a můžete do něj začít přidávat jednotlivé fotografie.

S každou fotografií lze provádět různé editace, lze ji nastavit jako tapetu na plochu, nechybí automatická slideshow, poslání fotografie mailem, vytvoření pohlednice, pomocník při tisku, přiložení zvukového či textového komentáře a desítky dalších funkcí. Mezi nimi nechybí ani volba pro vytvoření webové galerie. K dispozici je několik základních šablon s různou volbou vzhledu, ale podrobnější nastavení k velikosti miniatury či náhledu, stejně tak jako volbu komprese v programu nenaleznete. Díky obrovskému množství funkcí je ovládání aplikace velice složité a pro méně pokročilé uživatele nevhodné. Pokročilejším uživatelům zase nenabídne při vytváření alba dostatečné množství volitelných parametrů. Pokud si zvyknete na méně přehledné ovládání, získáte silný nástroj určený k archivaci, jednoduché editaci a publikaci fotografií.


««« Předchozí text: Win XP SP2 roll-up update Následující text: Nero 8 »»»

key | 21. 8. 2008 Čt 20.55 | Software | trvalý odkaz | tisk | 308x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.