INFOPEDIA

Angličtina učebnice s 4 CD

obrazek   V dnešní době je znalost cizích jazyků nesmírně důležitá jak při studiu, tak v pracovním či osobním životě. Tato učebnice anglického jazyka s CD je určena nejen těm, kteří se teprve začínají učit anglicky, ale i všem, kteří si chtějí své znalosti angličtiny oživit.

Bude se vám hodit jak na služební cestu , tak i pokud pojedete do Velké Británie jen na výlet. Slovní zásoba v této učebnici je určena pro každodenní situace. Tento výukový materiál představuje ucelený intenzivní jazykový kurz. Autorem je Anthony J. Peck.

Kurz obsahuje:

• 4 CD s rozhovory a nahrávkami – 240 minut
• Učebnice s 33 lekcemi na 240 stranách
• Gramatická tabulka

Na 4 CD najdete živé a autentické rozhovory v každodenních situacích. Rozhovory nahráli rodilí mluvčí. Učebnice obsahuje cvičení i se správnými řešeními, poslechová cvičení a nahrávky her a také vysvětlení základních gramatických jevů. Souhrnný přehled gramatiky najdete v přiložené tabulce.

Vyhledávání jednotlivých nahrávek je velmi jednoduché. Učebnice nabízí nejen psanou verzi všech rozhovorů a jejich překlady do češtiny, ale také texty scének z jednotlivých poslechových cvičení. Ty se nacházejí v příloze na konce učebnice, kde je také anglicko-český slovník a závěrečný test, s jehož pomocí si můžete ověřit, kolik jste se naučili.

Odborná konzultace: prof. dr. Reinhold Freudstein, ředitel Informačního centra výzkumu cizích jazyků a didaktiky při Pedagogickém institutu Univerzity v Marburgu.

© Naumann & Göbel Verlagsgesellshaft mbH ve společnosti VEMAG Verlags- und Medien Aktiengesellschaft Emil.Hoffmann-Str. 1, D-50996 Kolín nad Rýnem.
Vytištěno v Německu. Všechna práva vyhrazena.
ISBN 978–3–632–98846–5
Anthony J. Peck – Anglais, Methode D'anglais Intensive (4cd Et Un Livre)

vemag-medien.cz, texty scének,methode intensive d'anglais avec 4 CD de 240 vemag verlags


««« Předchozí text: Asus P735 Následující text: Výstrahy zabezpečení systému »»»

Learzi | 25. 5. 2008 Ne 13.37 | Infotainment | trvalý odkaz | tisk | 1182x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.