INFOPEDIA

Zoner Photo Studio 11

obrazek   Základní obrazovka průzkumníka ZPS 11 vychází vzhledem i rozložením z verze 10, zároveň však přináší i několik zajímavých inovací. K méně podstatným, ale potěšujícím změnám patří výměna všech ikon za nové, které jsou navíc dostupné ve dvou velikostech. Jejich nová podoba je hezká a dá se na ní rychle zvyknout.

Práci s průzkumníkem pomáhá nové okno Akce, v kterém najdete všechny položky běžně dostupné v základním menu programu. Hlavně při použití se širokoúhlým displejem je menu na straně praktičtější. Jeho přizpůsobivost je bohužel silně omezená – možnost vytvořit si kategorii „oblíbené“ s nejpoužívanějšími funkcemi by bylo velmi praktické vylepšení. Nově najdete v ovládacím panelu s ikonami novou řadu nazvanou Uživatelský panel, kterou sdílí prohlížeč i editor.


obrazek

Zcela novou součástí ZPS 11 je tzv. prohlížeč, který je určitým mezikrokem ke klasickému editoru. Slouží pouze na prohlížení a případné třídění nebo označování fotografií. V této činnosti je extrémně rychlý a nabízí také velmi praktický režim pro celou obrazovku s vysouvacím menu. Paradoxní je, že ačkoliv umožňuje méně editačních funkcí než průzkumník, nabídka ikon, kterou obsahuje, není přizpůsobitelná.

tags: zoner photo studio 11 cd key, registracni cislo, licencni cislo, key na photo zoner 11


««« Předchozí text: Jak přesměrovat u Exchange 2003 e-mail na jinou doménu Následující text: SearchWiki »»»

Learzi | 14. 5. 2008 St 21.22 | Software | trvalý odkaz | tisk | 525x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.