INFOPEDIA

SKAT-daně

Program SKAT-daně slouží k vedení a správě daňové agendy a optimalizaci daňových výdajů. Program je určen všem subjektům, které zpracovávají své daně nebo daně svých klientů (daňoví poradci, účetní kanceláře a další). Existuje ve dvou variantách – Standard a Profesionál.

Verze Standart je software pro tvorbu daňových formulářů a práci s nimi. Obsahuje fromuláře daňových přiznáí propojené s přehledy pro sociální zabezpečení a zdravotní pojišťění. Kromě toho obsahuje další vybrané daňové a účetní formuláře a kontextovou nápovědu k nim. Součástí programu je systém poznámek a komentářů k jednotlivým polím. Samozřejmostí jsou výpočty a vazby mezi formuláři. K dalším funkcím se řadí možnost ukládání zhotovených formulářů ve formátu PDF. Funkce „Správa klienta“ slouží pro ukládání zhotovených dokumentů k jednotlivým klientům.

Verze Profesionál je nástroj pro daňové plánování a zpracování daňové agendy.

Visual PHP™

SKAT-daně

Verze Profesionál je rozšířenou variantou o daňové plánování daní z příjmů pro fyzické a právnické osoby. Obsahuje systém pro tvorbu veškerých daňových formulářů, plánování daní, právní předpisy a související informace. Modul Klient umožňuje vedení celé daňové agendy, ukládání formulářů k jednotlivým klientům, možnost elektronického odesílání formulářů klientům ke kotrole / připomínkám. Mezi další funkce patří hlídání termínů odevzdání formulářů na příslušné úřady a evidence jednání s klienty.

tagy: SKAT-daně 2008 download, výpočet sociálního pojíštění


««« Předchozí text: Živnostenský list Následující text: ZSDP »»»

Learzi | 8. 11. 2007 Čt 11.27 | Software | trvalý odkaz | tisk | 429x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.