INFOPEDIA

HTML-Kit

program se již několik let nevyvíjí. Jeho pravá síla spočívá v modulárním systému, díky čemuž je možné tuto aplikaci obohatit více jak čtyřmi stovkami nejrůznějších doplňků sloužících k ještě pohodlnější editaci HTML souborů a dalších, které s webem souvisejí. Vývoj doplňujících modulů je naopak velmi živý, jak se můžete přesvědčit na internetové stránce programu. My jsme se však zaměřili pouze na základní část, která i samotná má co nabídnout. Nechybí snadné vkládání důležitých značek jazyka HTML, ať již pomocí tlačítek v liště nebo s využitím dokončovací nabídky.

HTML-Kit nabízí také velmi zjednodušenou možnost vizuální editace stránky – ovšem lépe se zde pracuje přímo s kódem. Pro ověření správnosti dokumentu se používají hned dvě online služby, a to jak pro HTML, tak pro kaskádové styly. Zatím poslední verze nabízí automatickou aktualizaci a pohodlné stahování rozšiřujících modulů přímo z programu.

tagy: návod html-kit zalamování řádků, html kit tagy


««« Předchozí text: Refine Edge Následující text: HTMLPad 2006 »»»

Learzi | 21. 10. 2007 Ne 15.15 | Software | trvalý odkaz | tisk | 452x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.