INFOPEDIA

Dreamweaver 8

Společnost Adobe získala s koupí Macromedie také jeden z nejlepších webdesignérských nástrojů, program Dreamweaver. Jde o úplný balík pro návrh vzhledu webových stránek a vývoj webových aplikací (s PHP, ASP a hlavně ColdFusion).

Nabízí vynikající řešení pro práci ve vizuálním režimu a stejně dobře si s ním budete rozumět, i pokud pracujete raději přímo s kódem. Nemusíte se bát, že výsledkem vizuálního návrhu by byla nevalidní stránka srovnatelná s vygenerovaným HTML z Wordu. HTML kód lze v Dreamweaveru jednoduše provázat s kaskádovými styly, které rovněž upravíte v tomto programu. Méně zkušení uživatelé ocení inteligentní nápovědu k označeným elementům a především širokou nabídku připravených šablon a návrhů stránek. Vysoká cena programu potvrzuje, že za kvalitu je nutné zaplatit. Z toho důvodu je také zřejmé, že tento program není určen začínajícím uživatelům, ale profesionálům, kteří naplno využijí jeho funkce.

tagy: dreamweaver návod key, Dreamweaver MX 2004 verze 8, Html-kit download


««« Předchozí text: Femlab Následující text: Refine Edge »»»

Learzi | 19. 10. 2007 Pá 15.10 | Software | trvalý odkaz | tisk | 466x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.