INFOPEDIA

Visual PHP™

Visual PHP™ je vizuální vývojové prostredí pro nejrozšířenější programovací jazyk PHP a obsahuje vše, co potřebujete k rychlé tvorbě jednoduchých i složitých internetových prezentací. K dispozici máte propracovaný WYSIWYG XHTML editor, množství rozšiřitelných modulů, komponent a objektů využitelných pro vlastní programování. Rychle a snadno vytvoříte další vlastní moduly a šablony bez nutnosti programování administračního rozhraní.

Visual PHP™

Visual PHP™

Nový systém vizuálních šablon a rozložení Vám umožňuje rychle a efektivně zapracovat libovolný design stránek v rekordně krátkém čase. Ve Visual PHP™ jednoduše a rychle nastavíte CO se KDE má JAK zobrazovat bez jakýchkoli omezení. Do libovolného místa prezentace můžete vložit vlastní PHP a SQL skripty. Prostřednictvím VPCL (Visual PHP™ Component Library) jednoduše rozšíříte základní databázové typy pro snadnejší administraci.

Vývoj a úprava prezentací probíhá přímo na serveru pomocí internetového prohlížece, což Vám umožní rychle a efektivně zasáhnout odkudkoli na světě. Tento náš produkt nenajdete nikde na světě a vychází z mnohaletých zkušeností a potřeb pro tvorbu internetových prezentací.

PHP update flv


««« Předchozí text: Photomerge Následující text: Agendus »»»

Learzi | 12. 10. 2007 Pá 19.03 | Software | trvalý odkaz | tisk | 513x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.