INFOPEDIA

Magix MP3 Maker

Jednoduchý program, umožňující přehrávání souborů a mixování a přepalování vlastních hudebních cédéček ze stažených souborů. Na první pohled jsou všechny programy obdobné, design rozhraní se téměř nemění, takže přechod z jednoho programu do druhého již snad ani nemůže být jednodušší.

Základní funkce jsou velice jednoduché, konverze do formátu wave se spustí jedním klepnutím myši. Stejně jednoduché je i vytvoření databáze již existujících písniček do alb, základní rozdělení na pop, rock nebo jazz je již předem připraveno, ale program neklade naší tvůrčí fantazii žádný odpor a své songy si můžeme urovnat do libovolného počtu dalších podkategorií.


Magix MP3 Maker

Magix MP3 Maker


Stejně jednoduchá je možnost ripovat písničky: rozhraní nabízí dvě políčka, vlevo je seznam písniček a vpravo budoucí cédéčko. Pomocí pohodlné funkce drag-and-drop si vybrané soubory přeneseme zleva doprava, a cédéčko je připraveno.

tags: MP3.so much sense, programy na prepalovani, program prepalovani


««« Předchozí text: Borland AppServer 4.5 Následující text: Knoppix »»»

Learzi | 16. 1. 2007 Út 00.00 | Audio | trvalý odkaz | tisk | 615x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.