INFOPEDIA

Automatické vypínání vizuálních prvků

Proč se některé vizuální prvky automaticky vypínají? Pokud se zobrazí zpráva, že některé vizuální prvky, například průhlednost rámečků oken, byly vypnuty, nebo pokud se zobrazí zpráva, že motiv byl změněn na základní, stala se pravděpodobně některá z následujících věcí:

Spouštěný program není kompatibilní s motivy prostředí Aero. V takovém případě dojde k automatickému vypnutí některých obrazových prvků. Jakmile aplikaci ukončíte, budou vypnuté obrazové prvky opět automaticky zapnuty.

Baterie přenosného počítače je téměř vybitá. Systém Windows pravděpodobně vypnul motivy Aero nebo průhlednost oken, aby se šetřila baterie.

Došlo ke změně konfigurace hardwaru počítače nebo rozlišení obrazovky.Jestliže jste změnili rozlišení obrazovky, grafickou kartu nebo nastavení monitoru, mohlo dojít k tomu, že počítač již nesplňuje minimální požadavky pro provoz prostředí Aero.

Počítač nemá dostatečnou paměť pro současné zpracování všech otevřených programů a pro spuštění motivu Aero. Pokud systém Windows automaticky změnil motiv na základní a chcete jej změnit zpět na Aero, zavřením některých oken uvolněte místo v paměti a proveďte následující kroky.

Postup použití motivu Aero Pokud poradce pro potížích nedokáže potíže odstranit, zkuste změnit motiv zpět na motiv prostředí Aero.

Kliknutím otevřete okno Individuální nastavení.

V části Motivy prostředí Aero klikněte na motiv, který tak použijete na ploše.

Postup spuštění poradce při potížích s prostředím Aero Pokuste se znovu zobrazit obrazové efekty, jako je průhlednost, použitím poradce při potížích s prostředím Aero, který umožňuje automaticky identifikovat a odstranit potíže.

Kliknutím sem spustíte poradce při potížích s prostředím Aero.‌ Pokud vás systém vyzve k zadání nebo potvrzení hesla správce, zadejte heslo nebo proveďte potvrzení.


««« Předchozí text: FAT32 Následující text: Meta značky »»»

Learzi | 16. 11. 2011 St 19.20 | Windows | trvalý odkaz | tisk | 1817x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Larisar 17. 2. 2012 Pá 03.06

ahoj jen jse chci ztpeat jakto ze mne nejde zaregistrovat na hru? normalne davam /register ale jake heslo? vimislene? to ne!! a pak /login a to jmeno co jsem napsal vedle loginu?..

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.