INFOPEDIA

A.C. Ryan PlayOn! ACR-PV76120

obrazek   FullHD rekordér s duálním DVB-T tunerem zvládající přehrát jak uvádí reklama „cokoliv odkudkoliv“. Podpora téměř všech formátů videa včetně MKV, MOV (H.264, x264) nebo MPEG-2 Transport Stream (TS, MTS). Přehrávání hudby AAC, WAV, WMA, MP3, FLAC, OGG a obrázků HD JPEG, BMP, GIF, TIFF a PNG (možnost Slideshow s hudbou).

Prodává se v několika variantách – bez disku, nebo s disky o kapacitách 500 Gib, 1000 Gib a 1,5 TiB. Obsahuje čipset Realtek 1073DD C+. Má síťové připojení a tudíž je možné jej použít jako Network Media Center.


obrazek

Přístroj má české menu a podporu českých titulků. Je vestvaněn do rozměrově shodné kraničky, jako svého času populární rekordéry Evolve, takže na první pohled vypadají téměř shodně. Pár rozdílných drobných detailů navenek tu ale je. Například boční strany jsou prakticky totožné, i co se týká umístění USB portů a slotu na SD karty. Co se týká funkcí a software, tyto rekordéry se ale zcela liší.


obrazek

V rusky mluvících zemích a na Ukrajině se prodává pod obchodní značkou Ravelion.


««« Předchozí text: vStorage API Následující text: Egreat S7A »»»

key | 12. 8. 2010 Čt 22.05 | TV - Video - DVD | trvalý odkaz | tisk | 455x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.