INFOPEDIA

All My Movies

obrazek   All My Movies je program na založení a správu katalogu filmů na DVD, CD, Blu-ray a dalších typech médií. Potřebné informace o filmech (název, žánr, rok vydání, obsazení, obsah, obrázek obalu atd.) umí aplikace vyhledat v internetových databázích. Do katalogu můžete zařazovat filmy v různých formátech (DVD Video, DivX, XviD, MPEG atd.).

All My Movies umí film analyzovat a zjistit informace o délce, rozlišení nebo použitém kodeku pro kompresi obrazu a zvuku. Nechybí ani místo pro vaše poznámky a snímky z filmu nebo informace o zapůjčení filmu. Připraveny jsou i funkce pro vyhledávání a filtrování záznamů a import a export seznamů v různých formátech.


obrazek

V programu All My Movies je připravena ukázková databáze s několika filmy, vy si ovšem můžete založit databázi vlastní a dále s ní pracovat. Jazyk uživatelského rozhraní se hned při prvním spuštění automaticky přepne do češtiny. All My Movies nabízí značné množství uživatelských nastavení, mezi kterými najdete například správu nabídky žánrů a typů médií, úpravu zobrazení popisků filmů (zobrazované položky a jejich vzhled, vytváření vlastních položek) nebo nastavení používaných databází, ze kterých program získává informace o filmech, seriálech či hercích. Informace se čerpají ze zahraničních serverů, proto jsou ve výchozím nastavení programu texty nejčastěji v angličtině.


««« Předchozí text: Nagravision Následující text: HD VideoConverter Pro 3.1 »»»

Learzi | 29. 7. 2010 Čt 22.40 | Software | trvalý odkaz | tisk | 562x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.