INFOPEDIA

Acer RL100

obrazek   Acer Revo 100 je tenké a elegantní digitální multimediální centrum určené do obývacího pokoje. Tento šikovný osobní počítač je vybaven řešením clear.fi, které automaticky propojí veškeré domácí a mobilní přístroje a připojí je k internetu, a tedy usnadňuje sledování a sdílení veškerých multimédií ve vysokém rozlišení v celé domácnosti!

Snadné bezdrátové sdílení
Počítač Revo 100 je vybaven řešením Acer clear.fi, které automaticky propojí všechna domácí digitální zařízení včetně smartphonu, mobilního internetového zařízení, notebooku, osobního počítače typu “vše v jednom”, mediálního přehrávače s vysokým rozlišením apod. clear.fi se vyznačuje neobyčejně snadným ovládáním při nastavení, hledání či rozšiřování paměťové kapacity a sdílení multimédií, které je tak jednoduché jako nikdy dříve. clear.fi umožňuje dále přehrávat nebo ukládat fotografie, hudbu a videa na různá zařízení anebo je zveřejnit na sociální síti, a tedy zaručuje jedinečnou digitální zábavu a snadné sdílení!


obrazek

Bezdrátové ukazovací zařízení/klávesnice, které se vysouvá z elegantního šasi Revo 100, zajišťuje pohodlné ovládání počítače a pracuje ve dvou režimech – jako vícedotykové ukazovací zařízení nebo klávesnice. Toto inovativní dotykové zařízení usnadňuje sledování médií, organizování souborů anebo psaní e-mailů a to vše z gauče v naprostém pohodlí.


obrazek

Tenké digitální multimediální centrum
Revo 100 se vyznačuje moderním tenkým designem, který je doplněn lesklým měděně zbarveným tlačítkem vypínače a kolečkem ovládání hlasitosti. Oba designové prvky jedinečným způsobem kontrastují s matně černou povrchovou úpravou počítače. Připravte se na skutečnou modernu ve svém obývacím pokoji!


obrazek


««« Předchozí text: Philips 40PFL7605H/12 Následující text: Infinite Sound »»»

Learzi | 17. 7. 2010 So 20.17 | Počítače | trvalý odkaz | tisk | 591x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.