INFOPEDIA

LG 42LE8500

obrazek   LG 42LE8500 je LCD televize s LED podsvícením a místním ztlumením (local dimming), které má za cíl drasticky zlepšit úroveň černé. Televizor má úhlopříčku 42" a sklem chráněný povrch obrazovky. Spadá do řady Infinia, což v praxi znamená, že je navržena v designu bez vystupujícího rámu.

Televizor se pyšní vyspělými vlastnostmi, jako je Full HD 1080p rozlišení s funkcí 200Hz TruMotion, kontrastní poměr 9milionů k jedné či vyspělý port USB 2.0 pro plný zážitek z té nejlepší zábavy ve vysokém rozlišení.


obrazek

LG Full HD 1080p poskytuje rozlišení 1920×1080, jež dává neuvěřitelně zřetelný obraz a živé barvy. Výsledkem toho je až pětinásobná zřetelnost obrazu a detailu ve srovnání se standardním rozlišením. 1080p televize je jediným způsobem, jak plně využít skutečný potenciál her s vysokým rozlišením a blu-ray, jež uživatele vtáhnou do víru děje.

LG je průkopníkem v oblasti šetření energií, protože má jednu z nejkomplexnějších řad integrovaných digitálních televizorů, které jsou zaregistrovány v doporučeném programu Energy Saving Trust. Aby se produkt dostal na tento seznam, musí splňovat přísná kritéria, jimiž je zaručeno, že patří k nejvýkonnějším zařízením na trhu. Jako takové může mnoho televizorů od LG ušetřit až 20% spotřeby energie.


««« Předchozí text: Margin Následující text: SDTV »»»

Learzi | 13. 7. 2010 Út 11.16 | TV - Video - DVD | trvalý odkaz | tisk | 604x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.