INFOPEDIA

Individual Rack

obrazek   Perfektní řešení domácího kina Loewe. Dokonale zpracovaný Rack pro umístění televizoru obohacuje velký úložný prostor a kvalitní materiály a zpracování.

Loewe má dlouhodobě v oblibě exklusivní řešení. To se uplatňuje také u integrace systémů domácího kina Loewe do vašeho interiéru. Loewe Individual Rack, designovaný Loewe, je ideálním partnerem pro celou řadu produktů, ať již kombinovaný s plochou TV řady Art, Connect nebo Individual, nebo jedním z mnoha systémových komponent jako například reproduktorů, subwooferu nebo přehrávačů jako AudioVision systém s vestavěným DVD přehrávačem a BluTechVision bluray přehrávačem.

Nutné kabely mohou být optimálně skryty před vašimi zraky v Racku. V návaznosti na úspěšnou prezentaci na IFA a skutečnost, že nemnoho značek nabízí ke svým produktům tak širokou a kvalitní základnu doplňkového příslušenství, budou v dohledné době uvedeny na trh první dva modely. Loewe tímto produktem opět dokazuje, že jí není lhostejný osud zákazníka, který krom technické stránky věci chce obdivovat i design svého interiéru.


obrazek

Perfektní integrace místnosti

Individual Rack 110.30 zaujímá zvláštní postavení díky svým vnitřním kvalitám. Lehkým zatlačením se otevře přední stěna a odkryje vysoce kvalitní šuplík, který zasahuje přes celou šíři Racku. Nižší oddíl je určen pro archivaci filmové sbírky nebo hudebních CD a horní potom pro umístění audio komponent, jako třeba Loewe BluTech Vision nebo AudioVision. Ovšem ta nejlepší část spočívá v možnosti umístit a připojit periferie k TV umístěné na Racku tak, aby veškeré nutné kabely zůstaly očím skryty. Všechny tyto přístroje můžete obsluhovat jediným ovladačem, krom toho u televizí vybavených Digital Link HD příjmem i v případě zavřeného stolku.

Nejlepšími partnery tohoto Racku 110.30(šíře 110cm) jsou televizory řady Loewe Art a Connect ve velikostech 32–42 palců.

Pohodlí domácího kina

Individual Rack 165.30 nabízí samozřejmě ještě více komfortu. Za předním čelem, které se táhne přes celou šíři Racku (165cm) se nachází místo nejen na Blu-Ray, DVD a CD disky, ale také pro množství různých periferií. Rack je v tomto ohledu ideálně připraven například pro instalaci Individual Sound Subwooferu.Tímto způsobem spolu s Loewe AudioSystemem a BluRay přehrávačem naleznou klíčové komponenty domácího kina nový domov. Zároveň mohou být ovládány i když jsou skryty díky jedinečné funkci Digital Link HD. Konečně i dálkový ovladač může být elegantně uschován za čelem šuplíku a odkázat tak neustálé pátrání po jeho poslední lokaci do minulosti. In dividual Rack je ideálně určen pro umístění televizorů Loewe Individual o úhlopříčce 32–46 palců.

Oba modely Rack, 110.30 a 165.30, budou dostupné v provedení Chrome Silver, High Gloss Black a High Gloss White.


««« Předchozí text: wscntfy.exe Následující text: Verbatim Gigabit NAS 500 Gib a 1 TiB »»»

mortus | 26. 1. 2010 Út 18.55 | TV - Video - DVD | trvalý odkaz | tisk | 340x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.