INFOPEDIA

Money 2000 - Cígler Software

obrazek   Ekonomický systém Money 2000 pro Windows představuje produkt obsahující kompletní škálu modulů podporujících vedení jednoduchého a podvojného účetnictví s fakturací, skladovým hospodářstvím, objednávkovými a rezervačními systémy, detailní evidencí obchodních kontaktů a dalšími jednotkami, podporujícími chod firem zaměřených nejen na malo-, ale i velkoobchod.

Systém je oblíben zejména pro své propracované skladové hospodářství a velmi úzkou vazbu mezi sklady, objednávkovým systémem a fakturací, která maximálně zjednodušuje a zefektivňuje celý proces nákupu a prodeje zboží.

Snaha výrobce neustále zdokonalovat a rozšiřovat svůj systém vedla nezadržitelně k podpoře nových trendů a technologií, včetně Internetu. Logickým vyústěním těchto snah pak bylo začlenění plné podpory elektronického obchodování do Money 2000. Za tímto účelem uzavřely firmy Cígler software a ZONER software, s.r.o., strategické partnerství, jehož výsledkem je nový modul ekonomického systému Money 2000, nazývaný iMoney, na jehož vývoji úzce spolupracovaly vývojové týmy obou firem. iMoney je produktem plně podporujícím elektronické obchodování pomocí Zoner inShopu a Money 2000, který úspěšně integruje oba systémy do jednoho logického celku, ve kterém oba nástroje velmi těsně spolupracují a navzájem se doplňují za jediným účelem: nabídnout kompletní a co možná nejpohodlnější nástroj pro elektronické obchodování.


««« Předchozí text: CD Track 0.1.0 Následující text: Korespondenční lístek »»»

Learzi | 16. 1. 2010 So 10.33 | Software | trvalý odkaz | tisk | 471x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.