INFOPEDIA

Umax IAMM NTR62

obrazek   Toto zařízení je všestranný rekordér a multimediální přehrávač s TV tunerem. Zařízení dostalo označení IAMM NTR62L a dle výrobce vychází z předchozího přehrávače IAMM NTD38HD.

IAMM NTR62 se tedy může pochlubit vestavěným TV tunerem, jenž zvládne příjem digitálního a analogového vysílání, které umožňuje rovněž zaznamenávat, což je možné rovněž z jiných zdrojů, jako ze satelitního příjímače, či digitální videokamery.


obrazek

Záznamy pak můžeme ukládat buď na interní pevný disk, nebo externí disk připojený přes rozhraní USB 2.0. Dále UMAX zmiňuje podporu internetových rádií a také přehrávání audia a videa z domácí sítě a pak samozřejmě zpětně z pevného disku či USB disku.


obrazek

Nechybí česká lokalizace menu. Samozřejmostí je podpora českých titulků (CP 1250) v textových formátech SRT, SMI, SUB. Do menu lze jinak přistupovat pomocí dvoupalcového barevného LCD displeje na čelní straně, se kterým můžeme pomocí vrchních tlačítek pracovat i bez dodávaného dálkového ovladače, spravovat a řadit si naladěné stanice. Pak můžeme zmínit podporu EPG a rovněž výčet konektorů – anténní konektory, HDMI konektor, kompozitní a komponentní výstup, optický digitální 5.1 výstup, 3 USB porty a řadu vstupů jako SCART, analogový AV a DV vstup pro připojení digitální videokamery.

Analogová TV není podporována.


««« Předchozí text: Evolve MediaCorder Následující text: Multimediální přehrávač LG MS400 »»»

key | 18. 11. 2009 St 18.41 | TV - Video - DVD | trvalý odkaz | tisk | 269x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.