INFOPEDIA

PPWizard

PPWizard je HTML preprocesor, nekomerční nástroj pro manipulaci s textvými soubory které jsou používány jako html soubory. Jeho autorem je Dennis Bareis z Austrálie. Umožňuje dávkově automatizovat editaci samostatných html souborů a tak je ideálním nástrojem pro hromadnou úpravu statických stránek.

Jde o mocný nástroj, který jakmile se ho jednou naučíte, lze snadno používat. Program pracuje s projektem, kde je třeba předem nadefinovat všechny změny, které má program provádět. Následuje kompilace z příkazového řádku, která upraví najednou celý web a zanese do něj požadované změny.

Umožňuje centralizaci sdílených částí, jako jsou loga, navigační menu nebo emailové adresy a hotové WWW stránky účinně komprimuje vypuštěním přebytečných mezer. Produkuje statické HTML stránky, které tak nejsou závislé na webovém serveru a prohlížet je lze i z pevného nebo kompaktního disku.

Operační systémy, které ppwizard popdoruje, jsou tyto: Windows 95, 98, ME, NT, 2000, XP.


««« Předchozí text: CuteNews v1.4.6 Následující text: Regina Rexx Interpreter »»»

key | 23. 9. 2008 Út 10.49 | Internet | trvalý odkaz | tisk | 223x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.