INFOPEDIA

Hugo Dobrodružství v džungli

Jedním z mnoha titulů o Hugovi, který překládá a u nás vydává TOP Distributor, je i Dobrodružství v džungli. Tento titul je určen pro věkovou hranici šest až dvanáct let a rozvíjí postřeh, paměť a obsahuje poutavý příběh. V něm totiž byla hlavnímu aktérovi Hugovi unesena rodina zlou čarodějnicí. Ten ji pronásleduje až na tropický ostrov. Zde se musí dostat k sopce, kde je jeho rodina vězněna, pomocí jedné ze šesti herních scén.

V první scéně má Hugo za úkol pomocí svého létajícího přístroje doletět až do samotného srdce ostrova, kde překážkami jsou palmy, kameny a zvěř. Ve scéně druhé leze po liánách vzhůru. Často je musí měnit kvůli nebezpečným zvířatům, která by ho mohla strhnout dolů k zemi. Další scéna představuje plošinové procházení džunglí a sbírání diamantů, děti však musejí dávat pozor na nástrahy, jako jsou třeba žáby či exotičtí ptáci. Po ukončení jedné z těchto her musejí děti zvolit jednu ze tří klik; jedna z nich osvobodí Hugovu rodinu a ostatní ho vrátí zpět na okraj ostrova. Další tři scény se snaží rozvíjet pozornost a zapamatovávání prostřednictvím klasického pexesa pro jednoho hráče, přesného opisu chůze opice a malé hry, ve které tři opice a pták vystrkují hlavu z děr. Opice děti musí udeřit rybou, ale ptáka nechat na pokoji. Tak si procvičují postřeh.

Ve hře lze nastavit počet hráčů, obtížnost a ovládání, které je jinak velmi jednouché. Stačí k němu šipky a myš.

Hra je velice hezky naprogramována a i český překlad a namluvení se povedly. Je jen škoda že mi občas zlobila grafika, kdy se rozmazával obraz a písmenka byla hůře čitelná. I cena titulu by v závislosti na nijak výjimečné délce měla být nižší.


««« Předchozí text: HP LaserJet 1000W Následující text: Hercules 3D Prophet III Titanium 500 »»»

key | 16. 9. 2008 Út 22.26 | Multimédia | trvalý odkaz | tisk | 248x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.