INFOPEDIA

Revolution

Revolution je zajímavé vývojové prostředí, jež náleží do skupiny produktů, jako jsou Visual Basic či např. Delphi. Nabízí skvělou možnost vyvíjet graficky orientované programy pro různé platformy (tedy to, oč se, samozřejmě v mnohem sofistikovanější podobě, snaží v poslední době Borland s Kylixem a Delphi).

Z titulku je zřejmé, na které operační systémy můžete programy portovat, a navíc je tu důležitý fakt nástroj je dostupný zdarma! naleznete verze pro Linux, MacOS, MacOS X a Windows, takže si vyberte dle libosti. Následující průvodce ukazuje skutečně nejzákladnější použití pro další studium naleznete potřebné informace přímo v samotném programu.

Mezi slušně propracované části rovněž patří konektivita k databázím. Revolution nabízí komponenty, s jejichž pomocí dobře zvládnete spolupráci s datovými zdroji, a umožní vám tak vybudovat opravdu kvalitní a seriózní aplikace.

Poměrně kvalitním a obsažným zdrojem pro další studium jsou příručky v samotné aplikaci klasická nápověda obsahuje dosti obsáhlé příručky s řadou příkladů, referenčními informacemi a popis jazyka (skriptu). Tento zdroj vám bude bezesporu dostačovat pro velmi slušné zvládnutí tohoto prostředí a odhalení jeho zajímavých možností.

Jakékoliv informace naleznete na adrese www.runrev.com a instalaci programu včetně příkladů.


««« Předchozí text: Hercules 3D Prophet III Titanium 500 Následující text: TeriRS »»»

key | 18. 9. 2008 Čt 22.25 | Software | trvalý odkaz | tisk | 165x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.