INFOPEDIA

Process Commander 2.5

Process Commander je správce procesů, který na počítačích s operačním systémem Windows 98SE/ME/XP/2k sleduje veškeré spouštěné a běžící procesy, včetně jejich modulů a jejich aktivity. Uživateli umožňuje jejich přímé ovládání.

S nástupem výkonnějších počítačů a se stále rostoucím nebezpečím ze strany „škodlivých programů“ začínají hrát čím dál tím větší roli aplikace, které zobrazují procesy „běžící na počítači“.

Není to tak dávno, co spuštění druhého programu na počítači znamenalo pouze to, že budete dělat dvě věci třetinovou rychlostí. Nedlouho poté se uživatelé krátce mohli radovat ze svobody, kterou jim nabídly výkonnější procesory a operační systémy podporující multitasking. Nyní nastal čas litovat obou předešlých výhod. Na počítači s procesorem 386 a s Windows 3.1 se vám rozhodně nemohlo stát, že by se vám cizí prográmek přehraboval na disku, zatímco si přehráváte zajímavé video z úžasné internetové stránky…

Process Commander je program, jehož prvořadým úkolem je ovládnout nebezpečné procesy. Program umí i celou řadu dalších věcí, především má však uživateli poskytnout kompletní a přehledné informace o všem, co zatěžuje procesor. Prohlížeč procesů plní tuto úlohu téměř dokonale – v hlavním okně najdete pouze pět sloupců s klíčovými informacemi. Výsledkem toho je přehlednost a uživatelská přívětivost – rozhodně se nemusíte bát, že budete zahlceni zbytečnými informacemi.

seriove cislo


««« Předchozí text: NTFS4DOS 1.0 Následující text: Zoner Context 4 Viewer »»»

key | 1. 9. 2008 Po 21.04 | Software | trvalý odkaz | tisk | 306x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.