INFOPEDIA

Microsoft Update

Systém Microsoft Update je nová služba, která obsahuje všechny funkce a výhody systému Windows Update a navíc soubory ke stažení pro ostatní aplikace společnosti Microsoft včetně sady Office.

Výhody Snažte se zdokonalit stav svého počítače a jeho zabezpečení. Chcete-li zvýšit zabezpečení a spolehlivost svého počítače se systémem Windows, pravidelně počítač aktualizujte nejnovějším softwarem společnosti Microsoft.


Automatické aktualizace Windows XP

Automatické aktualizace (Windows XP)


Snadno a flexibilně Systém Microsoft Update lze snadno nainstalovat a používat. Aktualizace můžete stahovat a instalovat automaticky nebo můžete upravit výběr možností přesně podle svých představ.


Automatické aktualizace Windows XP

Automatické aktualizace (Windows XP)


Nové funkce, vyšší výkon Společnost Microsoft zveřejňuje každý měsíc nové ovladače a software, které zvyšují výkon a funkčnost počítačů se systémem Windows. Systém Microsoft Update vám pomůže získat veškerá vylepšení, jakmile budou k dispozici.


««« Předchozí text: Mic pattern Následující text: PCMCIA »»»

Learzi | 22. 1. 2008 Út 16.49 | Windows | trvalý odkaz | tisk | 353x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.