INFOPEDIA

Zoom H2

obrazek   Zoom H2 je audio rekordér na paměťovou kartu SD (až 4GB), 24-bit/96kHz, 4× vestavěný mikrofon pro vícekanálový záznam, ukládá WAV i MP3, mikrofonní vstup (Jack 3. 5), chromatická ladička, linkový/sluchátkový výstup.

obrazek

Zoom H2

H2 ukládá nahrávky na Secure Digital (SD) kartu a ta, s kapacitou 512 MB, je součástí balení. Na 4GB SD kartu uložíte až 2 hodiny nahrávek při 96 kHz, 6 hodin při 44,1 kHz nebo ohromujících 138 hodin ve formátu MP3. Ukládejte data do počítače pomocí rozhraní USB 2.0. Také můžete použít funkci značkování pro vyvolání různých odkazů během produkce. Nebo použijte H2 jako USB mikrofon či digitální audio interface pro přímé nahrávání do počítače.

H2 je jediný rekordér, který používá čtyři vestavěné mikrofonní kapsle pro možnost snímání v rozsahu 360°. Pomocí těchto čtyř mikrofonů v konfiguraci W-X/Y je audio okamžitě dekódováno a nese s sebou společně tyto čtyři signály, jejichž zpracováním vznikne jedinečný stereo obraz.


obrazek

Ale zde H2 nekončí. Pro maximální flexibilitu můžete snímat zvuky zepředu k rekordéru a kolmo k němu nebo zezadu v úhlu 120° a ukládat data v kvalitě až 96 kHz/24-bit ve formátu WAV nebo jako MP3 s datovým tokem až 320 kbps. Dále můžete nahrávat celokruhově ve formátu 48 kHz/24-bit, což umožní konvertovat vaši nahrávku do konfigurace surround 5.1.

H2 je postaven na jednoduché myšlence: poskytnout brilantní stereo nahrávání v snadno použitelném, ultra přenosném zařízení. Díky němu nyní může každý zaznamenat audio v nekonečném množství využití. Ode seminářů a konferencí až po koncerty.

K tomuto článku se vztahují další texty:
Mic Pattern


tagy: zoom h2 site:cz, snímání 360°, ZOOM – H2 – Rekordér, Zoom H2 MP3, jako na mikrofon do počítač, diskusní forum


««« Předchozí text: Jak uložit čísla do VIP v telefonu Elmeg CS300 Následující text: Soutěže na Internetu »»»

Learzi | 25. 11. 2007 Ne 20.02 | Audio | trvalý odkaz | tisk | 420x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.