INFOPEDIA

Microsoft Project 98

Aplikace Microsoft Project 98 je pátou verzí nejpopulárnějšího softwaru pro řízení projektů pro Windows. Uživatelé aplikace Microsoft Project, jejichž počet na celém světě přesáhl 2 milióny, jsou různého typu, od nováčků v oblasti plánování po experty v profesionálním řízení projektu. Aplikace Microsoft Project 98 je výsledkem obrovského výzkumného a vývojového úsilí zaměřeného na celé spektrum plánovačů. Nabízí přidané a zdokonalené funkce a pro všechny uživatele, kteří potřebují plánovat.

Aplikace Microsoft Project 98 je založena na zcela přepracovaném plánovacím stroji poskytujícím výkonné funkce pro modelování „reálného světa“, které byly nejčastěji požadovány našimi zákazníky. V souladu s dlouhou historií vývoje aplikace Microsoft Project jako srozumitelného a snadno ovladatelného softwaru pro řízení projektů, byly tyto funkce implementovány, aby je mohli využít všichni uživatelé s potřebou plánovat.

„microsoft project“ „seznam proměnných“


««« Předchozí text: OpenOffice Následující text: Enumerátor »»»

Learzi | 31. 5. 2007 Čt 00.20 | Software | trvalý odkaz | tisk | 374x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.