INFOPEDIA

Rozšířené možnosti HP

Tento program se instaluje spolu s ovladači k tiskovým zařízením firmy Hewlett-Packard. Po nainstalování může uživatel získat výhody a programy určené ke zdokonalení postupů při tisku. Jedná se o výhody dostupné pouze majitelům tiskáren HP.

Instalací získává uživatel možnost pomoci společnosti HP navrhovat nové a lepší produkty svojí účastí v krátkých průzkumech. Účastnictví je zcela dobrovolné. Výzva, která se později objeví na obrazovce, se uživatele dotazuje, zda se chce účastnit, nebo ne. Uživatel dále může obdržet pozvání na speciální programy navržené pro pomoc zákazníkům, kteří zpracovávají náročné tiskové úlohy. Společnost HP velmi doporučuje nainstalovat tento program již dnes, protože tato možnost již nebude nabízena později.


Rozšířené možnosti HP

Rozšířené možnosti HP


Pokud se uživatel rozhodne pro používání tohoto programu, software se může občas spojit se společností HP v době, kdy bude uživatel připojen k internetu, což ale má zanedbatelný dopad na běh programů a rychlost připojení. Osobní informace nebudou nikdy odeslány společnosti HP, pokud k tomu uživatel nedá souhlas. Adresa IP bude využívána pouze pro umožnění spojení a pro bezpečnostní účely. Tento software se řídí zásadami ochrany osobních údajů společnosti HP.


««« Předchozí text: ADTD II Následující text: Download »»»

Learzi | 27. 3. 2007 Út 00.00 | Obecné pojmy | trvalý odkaz | tisk | 435x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.