INFOPEDIA

Redakční systém Tvůj Web.com

Redakční systém Tvůj Web.com se rozhodl vytvořit Jan Rippl. Jan Rippl na fóru redakčního systému WebCreator pomáhal řešit problémy a přispíval cennými radami. Publikační systém Tvůjweb.com by se tak možná mohl stát jeho nástupcem.

Vývoj systému Tvůjweb.com byl oficiálně zahájen 7.5.2006. Dne 25. 6. 2006 byla dokončena správa uživatelů, což byl další krok pro dokončení první verze tohoto systému. Především z důvodu absence kvalitního vzhledu pro vyvíjený publikační systém Tvůj web, se autor rozhodl pro vlastní www prezentaci, využít systém jiný (Drupal).

Dne 29.12.2006 slíbil autor na svých stránkách, že se bude vývoji redakčního systému Tvůj web věnovat i nadále.Ukázka webu v RS Tvůj web

Ukázka webu v RS Tvůj web


Tagy: Tvuj web, Tvujweb, rippl jan


««« Předchozí text: Vyjádření k štvavé kampani proti serveru EPOS Následující text: Powerware 9340 »»»

Learzi | 12. 1. 2007 Pá 19.26 | Internet | trvalý odkaz | tisk | 1068x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář
reaguj[1] A stále pokračuje...
Jan Rippl mejl web 21. 1. 2007 Ne 03.53

Dobrý den. Ačkoliv je CMS Drupal jedním z nejlepších redakčních systémů na světě, mou práci mě nikterak neulehčil. Mojí snahou v souvislosti s použitím CMS Drupal, bylo rychle a účelně využít jeho vlastností pro samotnou redakční práci, spojenou s vývojem CMS Tvuj Web. Bohužel, nelze se v tomto případě věnovat úpravám dvou systémů současně, obzvláště tehdy, jsou li některé moduly nefunkční a je nutné je předělávat, aby plnily svůj účel. V současné době vývoj CMS Tvuj Web pokračuje pro připravovanou verzi 7.01 (rok.měsíc), vycházející z verze 1.10 (nespecifikováno). Tento systém budu i nadále vylepšovat. Tento systém bude vždy k dispozici zdarma všem, kdo o to projeví zájem. Pokud proběhne vše podle plánu, v průběhu měsíce února bude domovská stránka CMS Tvuj Web umístěna na vlastní webový server pod stejnojmenou doménou. Do té doby budou všechna ostatní řešení a změny realizovány provizorně. Předem děkuji za pochopení. S pozdravem Jan Rippl :-)

reaguj[2] Maria
Billy mejl 20. 4. 2007 Pá 22.26

Tento redakční systém vypadá opravdu slibně!

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.