INFOPEDIA

Procesor Intel® Core™ 2 Duo

Procesor Intel® Core™2 Duo je nová značka nové generace procesorů s energeticky efektivním výkonem pro stolní a přenosné počítače. Procesory Intel® Core™2 pro stolní a přenosné počítače, dříve známé pod kódovým označením Conroe a Merom, jsou založeny na mikroarchitektuře Intel® Core™ – novém technologicky nejvyspělejším základu všech procesorů Intel pro nejmodernější servery, stolní i přenosné počítače.

Prostřednictvím nabídky nejběžnějších dvoujádrových procesorů pro stolní a přenosné počítače pod jednou značkou společnost Intel zjednoduší spotřebitelům a firmám výběr vhodného, výkonného a energeticky úsporného procesoru – kromě toho mohou vývojáři vytvořit jeden program a nabídnout ho na všech platformách."

Procesor Intel® Core™ 2 Duo

Nové značky Intel Core 2 Duo a Intel Core 2 Extreme mají nová loga, které odpovídají nové značce a stylu společnosti Intel uvedeným roku 2006. V zájmu snazší identifikace nových, špičkových produktů však jsou vizuálně i barevně výrazněji odlišena.

Kupující si mohou systémy vybrat podle loga procesoru nebo v rámci jedné ze tří speciálních platforem určených pro konkrétní způsoby použití, zajišťujících ve své kategorii nejlepší bezdrátovou mobilitu, domácí zábavu a podnikovou produktivitu.

Procesor Intel® Core™ 2 Duo Logo

««« Předchozí text: RamSan Následující text: Hifidelio »»»

Learzi | 26. 1. 2007 Pá 00.00 | Hardware | trvalý odkaz | tisk | 514x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.