INFOPEDIA

OutBack Plus

OutBack Plus je utilita od AJSystems pro zálohování a obnovu dat pro uživatele programu Microsoft Outlook. Program vznikl v roce 1999 a dnes má na celém světě již řadu uživatelů. Program má uživatelsky snadno ovladatelné a přívětivé ovládání.

Poslední dostupná verze 4.0 podporuje „dvoutisícovkové“ verze Outlooku 2000, 2002 i 2003. Spolupráce se staršími verzemi Outlooku 97 a 98 je samozřejmě zahrnuta rovněž. Ovšem s Outlookem Express tato utilita nespolupracuje.

OutBack Plus zálohuje osobní složky uživatele (soubory *.PST) do komprimovaných archivů kompatibilních s formátem typu ZIP. Lze nastavit čtyři úrovně komprese, které se navzájem od sebe liší rychlostí a mírou stlačení dat. Zálohování je velmi rychlé. Výsledné archivní soubory jsou přitom malé a snadno spravovatelné. Důležité konfigurační soubory, jako např. signatury, pravidla pro doručovanou poštu apod., jsou zahrnuty do archivu.


Outback

Outback


Mezi pokročilé rysy programu patří zálohování více různých profilů ve stejný čas. Program obsahuje integrovaný scheduler, který umožňuje naplánovat a spustit zálohování v předem stanovenou dobu. Dále obsahuje „připomínač“, který uživatele upozorňuje na to, že by měl opět zálohovat. Je také dostupná funkce „Live Update“, která ověří existenci aktualizace OutBacku, a pokud je třeba, tak ji stáhne a nainstaluje na PC.

Utilita umožňuje data obnovit jak na stejném stroji, kde byla provedena záloha, tak i na jiném PC. Program umí zálohovat rovněž oblíbené položky z Internet Exploreru, soubory cookies, off-line složky atd.

Na stránkách výrobce je dostupná zkušební verze, která je omezená tím, že bude fungovat jen 15 dní od prvního spuštění. Po zaplacení poplatku uživatel obdrží licenční klíč a ten odstraní 15-ti denní limit.

komprimovaná pošta v outlooku


««« Předchozí text: Colossus Následující text: CAM »»»

Learzi | 21. 1. 2007 Ne 00.00 | Software | trvalý odkaz | tisk | 423x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.