INFOPEDIA

Proces software

Proces software je tým českých softwarových vývojářů, který se specializuje na produkci počíatčových her. Skupina vznikla spojením dvou týmů, a to Biohazard games a Circle soft. Nově vzniklý tým Proces Software se zaměřuje na vytváření dobrých her – her, které neoslní nijak garfikou, ale nabídnou na pár desítek minut nevšední neokoukanou zábavu pro širokou veřejnost, her které se spíš než na vydělávání peněz zaměří na pobavení hráče.

V dubnu 2006 o sobě dal tým Proces software pořádně vědět vydáním akční hopsačky Mario: Apokalypse, která se stala hitem na české freeware scéně. Po té došlo k připojení dalších dvou týmů: Galaxy Illegal Studia a UnderSoftu.

Z produkce Proces software pochází nejen již zmiňovaná první hra „Mario:Apokalypse“, ale například také arkáda s douškem logiky „I.D.E.A“ či druhé pokračování „Mario:Apokalypse ][“.

Proces Software,tvorba her v GM,programu,webdesign,animace!


V současnosti nejambicióznější projekt Proces Software se nazývá „STARCRY“.««« Předchozí text: Staničář Následující text: Audacity »»»

Learzi | 27. 12. 2006 St 19.25 | Software | trvalý odkaz | tisk | 468x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.