INFOPEDIA

Western Digital TV Live Hub

obrazek   Western Digital TV Live Hub je zařízení pro sdílení a přehrávání multimédií v domácnosti. Zájladem zařízení je FULL HD přehrávač videoformátů MKV, MP4 nebo MOV na monitoru nebo televizoru.

Dovoluje přehrávat média v plném rozlišení obrazu Full-HD 1080p s krystalicky čistým digitálním zvukem. Díky intuitivním nabídkám navigace je ovládání médií hračkou.


obrazek

Výhodou tohoto přístroje je jednoduché streamování médií pomocí služeb Netfix, Blockbuster , Pandora nebo YouTube. Uživatelé snadno přehrají data z disků DVD a Blu-ray a jednoduše komunikují také s ostatními uživateli na sociálních sítích jako je např. Facebook či Twitter.


obrazek

Uživatelé mohou stahovat média na vestavěný pevný disk a poté je přehrávat a streamovat do kteréhokoli televizoru či počítače v síti. Live Hub se připojuje do sítě prostřednictvím gigabitového Ethernetu a může být využit i jako iTunes server. Všechna digitální média mohou být převedena na pevné i externí kompaktní disky, USB flsah disky, kamery nebo fotoaparáty pomocí jednoho ze dvou USB portů. Live Hub je kompatibilní s Mac OS X Leopard a Snow Leopard, s Windows XP, Vista a 7. Je možné ho použít také s DLNA/UPnP zařízením.


««« Předchozí text: backslash Následující text: Typewriter CMS »»»

Learzi | 7. 8. 2010 So 19.17 | TV - Video - DVD | trvalý odkaz | tisk | 623x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.