INFOPEDIA

Teac MP-211 FM

obrazek   Přehrávač TEAC MP-211 přesvědčí svým praktickým slušivým designem vhodným pro všestranné použití i díky kompaktním rozměrům. Pro zobrazení všech důležitých informací, stejně jako prohlížení fotografií a přehrávání videa slouží 1.5" TFT displej.

Kromě obvyklých formátů MP3 a WMA podporuje přehrávač MP-211 také kodek pro přehrávání videa formátu MTV-Movie.

Pomocí podpory ID3-Tag se na displeji zobrazují informace o skladbě, jako interpret, hudební album a číslo skladby. Zvuk lze svému vkusu přizpůsobit pomocí ekvalizéru s celkem šesti nastaveními speciálně například pro jazz, klasiku, rock nebo pop. Dále je přehrávač MP-211 firmy TEAC vybaven přípojem USB 2.0 i paměťovou kapacitou 4 GB. FM rádio je také integrováno, včetně funkce záznamu.


obrazek

Díky dodané šňůrce na krk je možné TEAC MP-211 prakticky nosit a udělat tak z tohoto mobilního zdroje zábavy příjemného společníka při sportu a ve volném čase. Přehrávač se nabíjí z akumulátoru, jehož výdrž činí přibližně 10 hodin.


««« Předchozí text: Hitachi SimpleDrive Následující text: Dell Inspiron Mini 1012 »»»

key | 11. 3. 2010 Čt 14.47 | Audio | trvalý odkaz | tisk | 292x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.