INFOPEDIA

Mistrovství v SQL

Knihu Mistrovství v SQL napsal Martin Gruber. Mistrovství v SQL je ideálním zdrojem pro všechny potřeby programování v SQL. Kompletní a vyčerpávající, směrodatná a produktově nezávislá publikace nabízí praktický přístup k tomuto nejdůležitějšímu programovacímu a dotazovacímu jazyku.

Naučíte se SQL přímo používáním SQL — tvorbou databázových aplikací, jejich administrací, včetně interaktivní práce s daty. Budete těžit z autorova jasného vysvětlení koncepčních základů technologií relačních databází a osvojíte si přístupy k řešení problémů, které vám dovolí aplikovat techniky SQL nejefektivnějším možným způsobem. Kniha nepředpokládá žádné vstupní znalosti, na druhou stranu však pokrývá SQL jazyk velmi široce. Souběžně s vlastní výukou představuje kniha i kompletní referenci jazyka SQL.

Mistrovství v SQL

Mistrovství v SQL

Kniha zahrnuje

* Vývoj aplikací používajících SQL * Návrh a implementace databáze * Provádění operací s daty * Analýza a získávání dat pomocí dotazů * Spolupráce SQL s ostatními jazyky * Tvorba aplikací, které generují SQL dynamicky * Uplatnění obchodní logiky na data * Nalezení a oprava anomálií v datech * Řešení souběžných přístupů k datům * Programátorská ošetření chyb v databázích * Optimalizace SQL operací * Použití dynamického a vloženého SQL * Kombinace SQL a jazyka Java – SQLJ a JDBC

Součástí knihy je i CD, které obsahuje:

60denní trial verze IBM DB2 Universal Database Version 6.1 pro Linux a Sybase SQL Anywhere Studio 6.0.3 pro Linux.

Efektivní použití SQL pro Web, Data Mining, OLTP a další databázové aplikace

Tvorba komplexních dotazů, nebo příprava aplikací, které je vytvoří za vás

Začlenění SQL do aplikací v konvenčních procedurálních jazycích nebo v Javě

Představení jádra SQL99 a integrace SQL s Javou

Kniha obsahuje kompletní referenci SQL

O autorovi:
Martin Gruber je vývojář a autor, který se specializuje na programování a návrh databází. Vyučoval problematiku databází na universitě a je také autorem bestsellerů Understanding SQL a SQL Instant Reference, které také vyšly v nakladatelství Sybex.««« Předchozí text: Maxtor One Touch Následující text: Výměna ikonek »»»

Learzi | 27. 9. 2006 St 20.29 | Literatura | trvalý odkaz | tisk | 624x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.