INFOPEDIA

Panasonic LF-P968C Multi Drive

obrazek   Panasonic konečně odhalil svůj nový přenosný přehrávač DVD. Jmenuje se LF-P968C Multi Drive. Můžete jej klidně připojit na USB port vašeho PC nebo notebooku a zapomenout na napájecí adaptér (i když pro jistotu je přibalen). Tento přehrávač bude popdporovat tyto formáty DVD±R 8×, DVD±RW 6×, DVD-RAM 5×, DVD±R DL 4×, CD-R 24× a CD-RW 16×.

LF-P968C Multi Drive se vyznačuje čtecím časem 150 milisekund pro CD a 180 ms pro DVD. Bude dostupný buď v červeném nebo matně černém provedení koncem května, cena bude těsně pod 200 dolarů (přibližně 23800 jenů). Přehrávač váží pouhých 290 gramů a jeho rozměry jsou 135 × 135.6 × 14.8 milimetrů.


obrazek

S přístrojem je dodáván napájecí adaptér pro případ, že by kapacita USB portu nedostačovala pro pokrytí spotřeby. To je případ některých notebooků s přísným power managementem, ale běžný USB port v PC by měl bez problémů tuto mechaniku „vyživit“ i bez adaptéru.


obrazek


««« Předchozí text: Editor "vi" Následující text: Panda Antivirus Titanium »»»

mortus | 6. 5. 2007 Ne 19.03 | TV - Video - DVD | trvalý odkaz | tisk | 166x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.