INFOPEDIA

Mockba To Berlin

obrazek   Mockba To Berlin je počítačová hra od Monte Christo Games z roku 2005. Prožijte na vlastní kůži hrůzy vítězství i prohry proslulých bitev a operací legendární východní fronty! Pokračování úspěšných strategických her D-Day a 1944: Bitva v Ardenách.

MOCKBA to BERLIN vás vtáhne na nejkrvavější bojiště druhé světové války. Připravte se na obléhání Stalingradu, útok na Moskvu, Leningrad, Sevastopol, operaci Citadela, obsazení Berlína a další vojenské události, které psaly nejhrůznější kapitoly 20. století. Bojujte za puntičkářsky organizované a ve své době daleko nejmodernější jednotky německé říše, abyste pak mohli nacistickou hrozbu zatlačit zpět do Berlína. Staňte se svědky vítězoslavného triumfu slavné Rudé armády a ukončete tak nestrašlivější konflikt v dějinách lidstva alespoň na území Evropy.


obrazek

Tři strhující kampaně obsahující celkem 20 misí (operace Barbarossa, boj na východní frontě, postup sovětské armády).
Nové zbraně a jednotky – Elefant, Hetzer, T34, KV1, IS2, SU85, SU122, BM13 Kaťuša, Il2, Il4
Dokonalá ruská atmosféra. Autentické ruské domy, kostely a krajina
Detailní a realistické grafické provedení. Stínování, obrovské výbuchy, realistický terén Vylepšená umělá inteligence nepřátel. Letadla shazují bomby na tanky a opevněné cíle, vojáci se vzdávají..
3 režimy síťové hry (až pro čtyři hráče). Obsazování, Boj o vlajku, Deathmatch
Detailní encyklopedie jednotek

Minimální konfigurace: Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, paměť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 1.20GB volno na disku, 4× CDROM

Věkové doporučení: 12+

obléhání Sevastopolu, návody


««« Předchozí text: Počet sloupců v Joomle Následující text: Microsoft Live Mesh »»»

mortus | 6. 4. 2008 Ne 15.18 | Hry | trvalý odkaz | tisk | 367x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.