INFOPEDIA

musiCD

obrazek   musiCD je CD, které je věnováno zpracování hudby na počítači, elektronickými hudebními nástroji a aparaturami. Projekt vznikl ve spolupráci redakcí Chip CD a měsíčníku Music Store a jeho cílem je představit čtenářům Chipu možnosti zpracování audia i v jiné oblasti, než je pouhé kopírovíní hudby z AudioCD a převody do MP3.

CD je rozděleno na čtyři části. První obsahuje počítačové programy. Po domluvě s distributorem vybavení, firmou Disk, můžete kromě demoverzí vyzkoušet i několik uvolněných programů:


obrazek

– SampleTank 1.1 FREE – Kvalitní sampler pro Cubase VST
- ACID 3.0g XPRESS – Program pro tvorbu hudby ze smyček
- Audacity 1.0 – Plná verze WAV editoru a multitracku
- EZ-MIxer – Bezplatný mixér pro DJ
- Protools LE – Uvolněná verze harddisk recording studia
- Plug-iny DSound – DS-GE1 – Equalizer DS, AW1 – Auto Wah


obrazek

Významné místo na CD zabírají zvukové smyčka a samply, které lze použít pro další tvorbu hudby. Jsou to především smyčky v profesionální kvalitě od DSoundu a další smyčky a samply pro běžnou práci. Kolekci uzavírá stovka GM MIDI souborů.


obrazek

Třetí zajímavou rubrikou jsou testy hudebních nástrojů a aparatur. Upozorňujeme zvláště na kytarové efekty a bicí moduly, u kterých najdete i množství audioukázek. Celé musicCD je doplněno ukázkami webů, internetovými tipy a dalšími informacemi, jako je například upoutávka na výstavu Muzika 2002.


««« Předchozí text: TCP/IP Následující text: WDF »»»

key | 6. 4. 2010 Út 08.02 | Multimédia | trvalý odkaz | tisk | 285x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.